Also Consider
Product Details
General Information
| Colour | Charcoal |
| Adjustable | Yes |
| Dimensions | 435x350x90mm |
| Height Adjustable | Yes |
| Manufacturer | HC Slingsby PLC |
| Material | Plastic |
| Platform Size | 435x350mm |
| Platform Material | Plastic |
| Weight | 1.67kg |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Tilt Adjustment | Yes |
Product Information
| Brand | Fellowes |
| Type | APC & Accessories |
