Also Consider
-
Product Code: KF110102150 Stock Available
-
Product Code: KF3469412 Stock Available
-
Product Code: GL522113812 Stock Available
-
Product Code: BC1000212092 Stock Available
-
Product Code: BC100013863 Stock Available
-
Product Code: CL15032129 Stock Available
-
Product Code: A4WCB80G27 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | White |
| For Use With | Credit Card |
| Dimensions | 57x30x12mm |
| Core Diameter | 12mm |
| Roll Size | 57x30mm |
| Roll Width | 57mm |
| Roll Type | Credit Card Rolls |
| Part | 2-Ply Rolls |
Product Information
| Brand | Prestige |
| Type | Cash Register Rolls |
Description
Replacement thermal roll for credit card machines.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
